Kreujemy, komunikujemy i koordynujemy różnorodne projekty. Budujemy ich strategie. Każde nasze działanie ma nadrzędny cel: wpłynąć na otaczających ludzi i rzeczywistość. W wymiarze lokalnym i globalnym.

Na co dzień pracujemy w różnorodnych dziedzinach, wspierając polską kulturę bądź rodzimy i międzynarodowy biznes. W wolnym czasie jesteśmy aktywistami, zaangażowanymi w tworzenie projektów artystycznych, edukacyjnych i społecznych. Niezależnie, czym zajmujemy się w danym momencie, pragniemy wywoływać efekt podobny do tego, który powstaje przy puszczaniu kaczek na wodzie. Jeden ruch dłonią i kamień sunący po tafli tworzy coraz większe kręgi. Umiejętność oraz precyzja w dobieraniu odpowiednich działań, wywołujących lawinowy skutek, to właśnie to, czym się w życiu zajmujemy.

Poznaliśmy się działając w kulturze. Nasze drogi zawodowe rozeszły się w różne strony, ale nadal przyjaźnimy się i bardzo lubimy. Dzięki różnorodnym umiejętnościom i doświadczeniom tworzymy mieszankę wybuchową. Jesteśmy Sprężyną. I jeśli nas poznasz - najpewniej namieszamy Ci w głowie!

logotypy-2